| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 24 MHz |
| Frequency Stability | 20 ppm |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Type | XO (Standard) |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Base Resonator | Crystal |
Stock: 12
Distributors
pcbx
Unit Price$0.40848
Ext.Price$0.40848
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.40848 | $0.40848 |
| 10 | $0.39974 | $3.99740 |
| 25 | $0.39723 | $9.93075 |
| 50 | $0.39474 | $19.73700 |
| 100 | $0.39227 | $39.22700 |
| 300 | $0.38857 | $116.57100 |
| 500 | $0.38490 | $192.45000 |
